Zakázková výroba

Než se rozhodnete pro jezdecký pad nebo bezkostrové sedlo, zvažte, co váš kůň a vy jako jezdec potřebujete.

          Naše stránky zakázkové výroby zde.        

 

 ORX River  je pohodlné hluboké bezkostrové sedlo. Sedlo má velké posuvné kolenní opěrky. Sedlo je vhodné převážně na turistiku do terénu.

 ORX Navaro  je speciální hluboké bezkostrové sedlo španělského typu. Sedlo je díky drezurním kolenním opěrkám všestranné.

 ORX Scarlet   je speciální bezkostrové sedlo drezurního typu. Sedlo je díky drezurním kolenním opěrkám  vhodné jak na práci na jízdárně tak do terénu.

 ORX Barnet  je speciální komfortní bezkostrové anglické všestranné sedlo . Sedlo je díky masívním kolenním opěrkám vhodné jak na práci na jízdárně i menší skoky, tak do terénu.

 ORX Canyon  je bezkostrové sedlo na míru jezdci. Má vysokou přední i zadní rozsochu, podrží Vás i na veselém koni a v kopcovitých terénech. Sedlové polštáře i uchycení třmenů jsou výborně vyřešeny k ochraně koně jako u každého našeho sedla.

 ORX Epona  je komfortní bezkostrové sedlo s nastavitelným posedlím, vhodné převážně na turistiku. Velikost posedlí je nastavitelná posouváním zadní rozsochy. Ochrana hřbetu je vynikající, díky propracovanému systému sedlových polštářů, páteřnímu kanálu a mohutnosti sedla.

 ORX Miron  a  Leon  jsou jezdecké pady s výbornou ochranou zad a páteře koně.

 ORX Pony  je sedlo pro děti na poníky s možností uchycení třmenů. Má výbornou tlumící ochranu koňské páteře a zad. Poskytuje pohodlí při jízdě jak pro dítě, tak pro poníka. Pro děti vyrábíme na přání jakékoli sedlo v dětských velikostech.

 Dvojsedlo-tandem  sedlo na povození dítěte.

 ORX Camel  je kožené jezdecké sedlo na dvouhrbého VELBLOUDA. Je vytvořeno tak, aby si pohodlně sedlo mezi hrby a nikde netlačilo.

Zhotovíme vám  podbřišník na míru  podle koně. Podbřišníky mohou být v různých barvách na přání.

Ke každému sedlu vyrábíme  dečky na míru  podle tvaru sedla. Podsedlovky mohou být v různých barvách a provedeních na přání.

 

          Naše stránky zakázkové výroby zde.        

 

 

 

 

 

 
Zpět do obchodu